Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvoje lankysis Makedonijos užsienio reikalų ministras

Sukurta 2017.11.02 / Atnaujinta 2017.11.02 14:04

Lapkričio 3 dieną su darbo vizitu Lietuvoje lankysis Makedonijos Respublikos užsienio reikalų ministras Nikola Dimitrovas.

Vizito metu jis susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi, krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, Seimo Europos ir Užsienio reikalų komitetų bei Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų regiono valstybėmis grupės nariais.

Susitikimų metu ketinama aptarti Lietuvos ir Makedonijos dvišalį bendradarbiavimą, Makedonijos narystės ES ir NATO siekius, situaciją Vakarų Balkanuose, aktualius regioninio saugumo ir bendradarbiavimo klausimus.

Makedonija nuo 2005 metų yra ES šalis kandidatė. Lietuvos ir Makedonijos institucijos bendradarbiauja ES integracijos srityje, 2008-2017 metais Lietuva laimėjo 10 ES Dvynių programos projektų Makedonijoje.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
20181205_104103_resized.jpg

Gruodžio 5 dieną Briuselyje Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Makedonijos užsienio reikalų ministru Nikola Dimitrovu. Ministras patvirtino Lietuvos pasirengimą suteikti Makedonijai politinę ir praktinę paramą šalies stojimo į ES ir NATO kelyje.

Daugiašaliai santykiai »
Makedonija6.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 8 dieną Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Makedonijos užsienio reikalų ministrą Nikolą Dimitrovą ir palinkėjo Makedonijai bei jos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata