Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius pareiškė užuojautą dėl buvusio Graikijos Ministro Pirmininko mirties

Sukurta 2017.05.30 / Atnaujinta 2017.05.31 10:38

Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas gegužės 30 dieną Atėnuose pasirašė užuojautų knygoje, pagerbdamas buvusio Graikijos Ministro Pirmininko ir ilgamečio politiko Konstantino Mitsotakio atminimą.

„K. Mitsotakį Lietuvoje prisimins kaip žymų Graikijos valstybės veikėją ir politiką, kuriam  vadovaujant Graikija su Lietuva prieš 25 metus atkūrė diplomatinius santykius ir padėjo pagrindus tolesniam produktyviam dviejų šalių bendradarbiavimui“, – užuojautų knygoje įrašė R. Kačinskas.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Lapkričio 16-17 dienomis Atėnuose reziduojantis Lietuvos ambasadorius Rolandas Kačinskas  pasitinkant diplomatinių santykių užmezgimo 25-etį lankėsi Kipre. Pasak ambasadoriaus, vizitas buvo gera proga įvertinti per ketvirtį amžiaus nueitą kelią ir ieškoti naujų galimybių plėtojant dvišalį bendradarbiavimą.

Dvišaliai santykiai »
1108-1.jpg

Artėjant šio mėnesio pabaigoje vyksiančiam ES Rytų partnerystės viršūnių susitikimui, Atėnuose lapkričio 8 dieną surengta konferencija „Rytų Partnerystė: ko tikėtis po 2017 metų viršūnių susitikimo?“, kurios vienas iš organizatorių buvo Lietuvos ambasada Graikijoje.

Atstovybių naujienos »
DSC_9716.jpg

Spalio 21 dieną Graikijos lietuvių bendruomenės tarybos ir LR ambasados Graikijoje pakviesti lietuviai Atėnuose susirinko į pirmąjį metinį Graikijos ir Kipro lietuvių susitikimą.

Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad dėl žemės drebėjimo šalia Graikijos Dodekaneso salų ir pietvakarių Turkijoje būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Konsulinės naujienos »
su Voutsis.jpg

Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas gegužės 30 dieną vykusiame susitikime su Graikijos parlamento pirmininku Nikosu Voutsisu pabrėžė, kad Lietuva siekia stiprinti bendradarbiavimą su Graikija, svarbia Lietuvos partnere Europos Sąjungoje ir NATO. 

Atstovybių naujienos »
su Europos reikalu ministru 1.JPG

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas gegužės 17 dieną lankydamasis Atėnuose, Graikijoje susitiko su Europos reikalų ministru Georgiosu Katrougalosu, Užsienio reikalų ministerijos generaliniu direktoriumi Petrosu Mavroidisu, Graikijos parlamento pirmininko pavaduotoju Anastassiosu Kourakisu ir tarpparlamentinių ryšių su Lietuva grupės nariais.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata