Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Stiprinami Lietuvos ir Kolumbijos ryšiai

Sukurta 2017.10.04 / Atnaujinta 2017.10.04 15:19
   Stiprinami Lietuvos ir Kolumbijos ryšiai
   Stiprinami Lietuvos ir Kolumbijos ryšiai
   Stiprinami Lietuvos ir Kolumbijos ryšiai

   Spalio 4 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje priėmė Kolumbijos užsienio reikalų viceministrę Patti Londoño-Jaramillo. Susitikime buvo aptarti svarbiausi Lietuvos ir Kolumbijos dvišalių santykių klausimai ir abiejų regionų aktualijos, apsikeista nuomonėmis apie Lietuvos ir Kolumbijos stojimą į Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją.

   Lietuvos užsienio reikalų ministras paragino pasirašyti dvi tolesniam dvišaliui bendradarbiavimui svarbias sutartis: dėl asmenų, kuriems paskirta laisvės atėmimo bausmė ar pritaikytos priverčiamosios medicininės priemonės, perdavimo bei dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo.

   „Pasirašius šias sutartis, sutvirtintume mūsų valstybių teisinio bendradarbiavimo pagrindą, kuriuo remiantis užtikrintume daugiau dėmesio Lietuvos piliečiams ir paskatintume tvirtesnius verslo ryšius“, – teigė užsienio reikalų ministras.

   Kolumbijos užsienio reikalų viceministrė vadovavo savo šalies delegacijai Vilniuje surengtose Lietuvos ir Kolumbijos politinėse konsultacijose. Rytoj Kolumbijos delegacija apsilankys Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

   Kolumbija de jure vykdė Lietuvos inkorporavimo į SSRS sudėtį nepripažinimo politiką. Lietuva ir Kolumbija diplomatinius santykius užmezgė 1993 metų rugpjūčio 5 dieną. Šiuo metu Lietuva neturi akreditavusi ambasadoriaus Kolumbijai, bet Bogotoje dirba Lietuvos garbės konsulas. Lietuvai yra akredituota Kolumbijos ambasada Varšuvoje.

   Naujienlaiškio prenumerata