Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministerijoje pristatytos karjeros EBPO galimybės

Sukurta 2020.02.19 / Atnaujinta 2020.02.19 12:33
  Užsienio reikalų ministerijoje pristatytos karjeros EBPO galimybės

  Vasario 18-19 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje lankėsi Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Talentų valdymo ir analizės grupės vadovas Makoto Miyasako ir personalo ekspertas Nadav Shental.

  Iš Paryžiaus atvykę EBPO atstovai karjeros organizacijoje galimybes Lietuvoje pristatė pirmą kartą. Susirinkusiems pristatytos atrankų procedūros, pasirengimas joms,  darbo sąlygos ir galimybės organizacijoje. Per metus į ekspertų pareigas EBPO organizuoja apie 300 atrankų.

  Po seminaro surengtoje apskritojo stalo diskusijoje su Lietuvos institucijų tarptautinių ryšių ir personalo padalinių ekspertais svečiai aptarė glaudesnio bendradarbiavimo Lietuvos atstovų tikslinio delegavimo į EBPO vykdomus projektus, Lietuvos prioritetus atitinkančius EBPO direktoratus galimybes.   

  Renginyje dalyvavo daugiau nei šimtas dalyvių iš ministerijų ir kitų valstybės įstaigų, dirbančių su EBPO. Vizito Lietuvoje metu organizacijos atstovai taip pat lankėsi universitetuose, siekdami paskatinti jaunimą domėtis EBPO veikla, supažindinti su studentų praktikos šioje organizacijoje galimybėmis.  

  Susijusios naujienos Visos naujienos »