Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Italijos kolegą su Nepriklausomybės diena

Sukurta 2017.06.02 / Atnaujinta 2017.06.02 08:35
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Italijos kolegą su Nepriklausomybės diena

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

  „Lietuvą ir Italiją sieja draugiški, pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis grindžiami dvišaliai santykiai. Šiandien, kai susiduriame su grėsmę mūsų regione keliančiais iššūkiais, Lietuva ir Italija yra pasirengusios dar glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje kaip Europos Sąjungos ir NATO narės“, – rašoma ministro laiške.

  L. Linkevičius taip pat išreiškė įsitikinimą, jog Italijos nenuolatinė narystė Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryboje prisidės prie šiandienos globalių iššūkių – migracijos, kovos su terorizmu, klimato kaitos – sprendimo. 

  Italija yra JT Saugumo Tarybos nenuolatinė narė 2017 m. sausio 1–gruodžio 31 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  tomas razmus-0975.JPG

  Lapkričio 21 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su darbą Lietuvoje pradėjusiu Italijos ambasadoriumi Francesco Fransoni aptarė glaudžius Lietuvos ir Italijos tarpusavio ryšius ir bendradarbiavimą daugelyje sričių.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_8822.JPG

  Lapkričio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Lietuvoje Francesco Fransoni ir aptarė draugiškus Lietuvos ir Italijos santykius įvairiose srityse.

  „Dalyvaudama NATO oro policijos misijoje Lietuvoje ir priešakinėse pajėgose Baltijos šalyse, Italija prisideda prie mūsų šalies ir regiono saugumo stiprinimo. Esame dėkingi už Italijos rodomą solidarumą,“ – sakė N. Germanas.

  Dvišaliai santykiai »
  2.jpg

  Spalio 23-25 dienomis Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius lankėsi Palerme, kur atstovavo Lietuvą Sicilijos sostinėje vykusioje  Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ir Italijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje konferencijoje „Didelis migrantų ir pabėgėlių judėjimas Viduržemio jūroje: iššūkiai ir galimybės“.

  Atstovybių naujienos »
  _PDR6897.jpg

  Rugsėjo 8 dieną Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Italijos Respublikoje Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamuosius raštus Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

  Italijoje darbą pradeda trys nauji Lietuvos Respublikos garbės konsulai, kurie atstovaus Lietuvos politiniams, ekonominiams, kultūriniams interesams ir teiks konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams Veneto, Lombardijos, Apulijos ir Bazilikatos regionuose.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_0246.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 28 dieną Valetoje, Maltoje, susitiko su Italijos užsienio reikalų ministru Angelino Alfano ir aptarė dvišalius santykius bei užsienio politikos klausimus.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata