Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Italijos kolegą su Nepriklausomybės diena

Sukurta 2017.06.02 / Atnaujinta 2017.06.02 08:35
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Italijos kolegą su Nepriklausomybės diena

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 2 dieną pasveikino Italijos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Angelino Alfano su valstybės Nepriklausomybės diena, palinkėdamas gerovės ir klestėjimo visai šaliai bei jos piliečiams.

  „Lietuvą ir Italiją sieja draugiški, pasitikėjimu ir bendromis vertybėmis grindžiami dvišaliai santykiai. Šiandien, kai susiduriame su grėsmę mūsų regione keliančiais iššūkiais, Lietuva ir Italija yra pasirengusios dar glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje kaip Europos Sąjungos ir NATO narės“, – rašoma ministro laiške.

  L. Linkevičius taip pat išreiškė įsitikinimą, jog Italijos nenuolatinė narystė Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryboje prisidės prie šiandienos globalių iššūkių – migracijos, kovos su terorizmu, klimato kaitos – sprendimo. 

  Italija yra JT Saugumo Tarybos nenuolatinė narė 2017 m. sausio 1–gruodžio 31 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  0705 LT IT URM-2.jpg

  Liepos 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministru Enzo Moavero Milanesi. Ministrai didžiausią dėmesį skyrė saugumo, migracijos ir dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo klausimams.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata