Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje

Sukurta 2017.09.26 / Atnaujinta 2017.09.26 10:01
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius rugsėjo 25 dieną Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kurio metu buvo aptarta spalio 19-20 dienomis vyksiančio Europos Vadovų Tarybos susitikimo (EVT) darbotvarkė. Joje numatyta vadovų diskusija aktualiais migracijos, skaitmeninės Europos, gynybos bei išorinių santykių klausimais. Posėdžio metu taip pat buvo aptartas  ankstesnių EVT sprendimų įgyvendinimas ir pažanga, įvyko išsami diskusija apie Europos Komisijos ketinimų laišką dėl ateinančių metų ES teisėkūros.

   Posėdžio metu viceministras A. Zananavičius pabrėžė aktualiausius Lietuvai ateinančių metų ES teisėkūros darbus, susijusius su kibernetinio saugumo ir Europos gynybos stiprinimu, ES ir NATO bendradarbiavimu, vidaus energetikos rinkos gilinimu, pagarba ES politiniams ir teisiniams įsipareigojimams vykdant energetinius projektus su trečiosiomis šalimis, ambicinga prekybos darbotvarke ir tinkamo ES dėmesio Rytų partnerystei išlaikymu.

   Viceministras rugsėjo 25 dieną taip pat dalyvavo ES specialiosios Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kuriame vyriausiasis ES derybininkas M. Barnieris delegacijas supažindino su naujausia informacija apie vykstančias derybas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius liepos 20 dieną Briuselyje dalyvaus Specialiame ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, skirtame aptarti Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES derybų eigą.

   Europos Sąjunga »
   GAC photo .jpg

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius gegužės 14 dieną dalyvavo Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Briuselyje, kur buvo aptartas Europos Komisijos pasiūlymas dėl naujosios ES Daugiametės finansinės programos po 2020 metų. Pagal gegužės 2 dienos Komisijos siūlymą 7 metų ES biudžetą sudarytų 1,135 mlrd. eurų vertės įsipareigojimai (naujas biudžetas 3 procentais didesnis už dabartinį). Komisija kelia ambicingą tikslą – susitarti dėl naujojo Europos Sąjungos biudžeto iki 2019 metų Europos Parlamento rinkimų (gegužės mėnesį).

   Europos Sąjunga »

   Gegužės 14 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kuriame vyks pirmasis nuomonių apsikeitimas dėl naujojo Europos Sąjungos biudžeto – Daugiametės finansinės programos 2021–2027 metų laikotarpiui. Taip pat bus aptarta birželio 28–29 dienomis vyksiančio Europos Vadovų Tarybos susitikimo darbotvarkė, teisės viršenybės klausimas Lenkijoje, ES vyriausiasis derybininkas Michel Barnier pateiks informaciją apie pažangą derybose su Jungtine Karalyste dėl išstojimo iš ES.

   Europos Sąjunga »

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius balandžio 17 dieną dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, kur buvo svarstoma Europos Parlamento (EP) rinkimų akto reforma ir teisės viršenybės Lenkijoje padėtis. BRT posėdyje taip pat pristatytas ES plėtros dokumentų rinkinys, kurį šiandien paskelbė Europos Komisija.

   Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »
   IMG_2678.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius vasario 27 dieną Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje.

   Daugiašaliai santykiai »
   vcm zananavičius BRT.jpg

   Sausio 29 dieną specialiojoje Bendrųjų reikalų taryboje Briuselyje pristatyta naujausia informacija apie derybas dėl Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš ES bei patvirtintas Tarybos sprendimas, kuriuo papildomas 2017 metų gegužės 22 dienos mandatas (derybiniai nurodymai) Europos Komisijai deryboms su JK dėl pereinamojo laikotarpio. Lietuvą posėdyje atstovavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius.

   Europos Sąjunga »

   Naujienlaiškio prenumerata