Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje

Sukurta 2017.09.26 / Atnaujinta 2017.09.26 10:01
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje
   Užsienio reikalų viceministras A. Zananavičius Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius rugsėjo 25 dieną Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kurio metu buvo aptarta spalio 19-20 dienomis vyksiančio Europos Vadovų Tarybos susitikimo (EVT) darbotvarkė. Joje numatyta vadovų diskusija aktualiais migracijos, skaitmeninės Europos, gynybos bei išorinių santykių klausimais. Posėdžio metu taip pat buvo aptartas  ankstesnių EVT sprendimų įgyvendinimas ir pažanga, įvyko išsami diskusija apie Europos Komisijos ketinimų laišką dėl ateinančių metų ES teisėkūros.

   Posėdžio metu viceministras A. Zananavičius pabrėžė aktualiausius Lietuvai ateinančių metų ES teisėkūros darbus, susijusius su kibernetinio saugumo ir Europos gynybos stiprinimu, ES ir NATO bendradarbiavimu, vidaus energetikos rinkos gilinimu, pagarba ES politiniams ir teisiniams įsipareigojimams vykdant energetinius projektus su trečiosiomis šalimis, ambicinga prekybos darbotvarke ir tinkamo ES dėmesio Rytų partnerystei išlaikymu.

   Viceministras rugsėjo 25 dieną taip pat dalyvavo ES specialiosios Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje, kuriame vyriausiasis ES derybininkas M. Barnieris delegacijas supažindino su naujausia informacija apie vykstančias derybas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius balandžio 17 dieną dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, kur buvo svarstoma Europos Parlamento (EP) rinkimų akto reforma ir teisės viršenybės Lenkijoje padėtis. BRT posėdyje taip pat pristatytas ES plėtros dokumentų rinkinys, kurį šiandien paskelbė Europos Komisija.

   Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »
   IMG_2678.jpg

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius vasario 27 dieną Briuselyje dalyvavo ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje.

   Daugiašaliai santykiai »
   vcm zananavičius BRT.jpg

   Sausio 29 dieną specialiojoje Bendrųjų reikalų taryboje Briuselyje pristatyta naujausia informacija apie derybas dėl Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš ES bei patvirtintas Tarybos sprendimas, kuriuo papildomas 2017 metų gegužės 22 dienos mandatas (derybiniai nurodymai) Europos Komisijai deryboms su JK dėl pereinamojo laikotarpio. Lietuvą posėdyje atstovavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius.

   Europos Sąjunga »

   Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lapkričio 20 dieną Briuselyje dalyvaus ES Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, kuriame bus ruošiamasi gruodžio 14 dieną vyksiančiam Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui. BRT posėdyje bus aptariama EVT darbotvarkė gynybos, socialiniais, švietimo, kultūros, migracijos ir ES išorės santykių klausimais. Be to, Tarybos metu vyks vieši debatai dėl prioritetinių 2018 metų ES teisėkūros iniciatyvų, remiantis spalio 24 dieną išplatinta Europos Komisijos darbo programa 2018 metams. Posėdyje bus pristatytas 2018 metų Europos semestro veiksmų planas, kuris įgalina efektyvesnį ekonominės politikos koordinavimą ir planavimą.

   Europos Sąjunga »

   Naujienlaiškio prenumerata