Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras susitiko su naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai

Sukurta 2017.03.29 / Atnaujinta 2017.03.29 12:16
  Viceministras susitiko su naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai

  Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas kovo 29 dieną vykusiame susitikime su Varšuvoje reziduojančiu naujuoju Kipro ambasadoriumi Lietuvai Petros Kestoras išreiškė įsitikinimą, kad ambasadoriaus paskyrimas ir šiemet minimas diplomatinių santykių užmezgimo 25-metis paskatins tolesnę draugiškų dvišalių santykių plėtrą ir glaudesnius Lietuvos ir Kipro žmonių tarpusavio ryšius.

  Susitikime buvo aptarti aktualūs ES darbotvarkės, regioninio saugumo klausimai, dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas. Viceministras N. Germanas pasidžiaugė augančiu Lietuvos eksportu į Kiprą ir pažymėjo, kad Kiprą pamėgo Lietuvos turistai.

  Kipro ambasadorius informavo apie derybų dėl Kipro suvienijimo eigą ir pasiektą pažangą.

  “Kipro suvienijimas būtų itin teigiama žinia visam regionui ir taptų tikra sėkmės istorija Europoje” – teigė viceministras,  sveikindamas Kipro graikų ir turkų bendruomenių lyderių pademonstruotą stiprią politinę valią ir ryžtą siekti sprendimo.

  Tą pačią dieną ambasadorius P. Kestoras įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Lietuva ir Kipras diplomatinius santykius užmezgė 1992 m. gruodžio 3 d.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  LT KIPRAS.jpg

  Spalio 1 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kipro Respublikos užsienio reikalų ministrą Ioannis Kasoulides Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo šios šalies žmonėms gerovės ir klestėjimo.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Atėnuose reziduojantis Lietuvos ambasadorius Rolandas Kačinskas liepos 13 dieną įteikė skiriamuosius raštus Kipro Respublikos Prezidentui Nicosui Anastasiadesui.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  IMG_20170518_115647_817 (1).jpg

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas gegužės 18 dieną Nikosijoje vykusiame susitikime su Kipro užsienio reikalų ministerijos nuolatiniu sekretoriumi Alexandrosu N. Zenonu aptarė dvišalių Lietuvos ir Kipro santykių skatinimo galimybes ir bendradarbiavimą svarbiais užsienio politikos klausimais.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata