Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Jungtinių Tautų misiją Kosove Įkelta2018.01.11

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į vyresniojo policijos patarėjo pareigybę Jungtinių Tautų misijoje Kosove.

Atranka į URM Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybę Įkelta2018.01.10

Skelbiama atranka į Vystomojo bendradarbiavimo departamento Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

LR URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Informacijos ir viešųjų ryšių departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriuje Įkelta2017.12.27

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija  siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Darbo pobūdis:

stebėti ir apibendrinti Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos priemonių pranešimus užsienio politikos klausimais.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO specialiąją stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2017.12.22

Skelbiama vieno pretendento atranka iš delegavimo rezervo į įvairias pareigybes Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Specialiąją stebėjimo misiją (SMM) Ukrainoje.

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Jungtinių Tautų misijoje Libijoje Įkelta2017.12.22

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į laisvą deleguoto nacionalinio eksperto pareigybę Jungtinių Tautų paramos misijoje Libijoje

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Salvadore Įkelta2017.12.21

Skelbiama dviejų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Salvadore. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 28 trumpalaikius stebėtojus.

Lietuvos Respublikos Ambasada Danijoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2017.12.18

Lietuvos Respublikos Ambasada Danijoje  siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti Lietuvos Respublikos pilietis (-ė), baigęs (-usi) ne mažiau kaip antrąjį bakalauro studijų programos kursą, magistrantūros ar doktorantūros studentas (-ė).

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą karjeros valstybės tarnautojo pareigoms Įkelta2017.12.14

Pareigybės pavadinimas: Informacinių technologijų departamento Informacinių sistemų vystymo ir priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas).

Pareigybės lygis: A

Pareigybės kategorija: 13

Paskirtis: Informacinių technologijų departamento (Toliau- departamentas) Informacinių sistemų vystymo ir priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga Vidaus saugumo fondo programos Specialiosios Kaliningrado tranzito schemos daliai įgyvendinti, Ministerijos ir Lietuvos Respublikos diplomatinių atstovybių užsienyje (toliau diplomatinės atstovybės) Supaprastinto tranzito dokumentų informacinių sistemų techninės įrangos ir programinės įrangos priežiūrai, funkcionavimui, vystymui ir tobulinimui užtikrinti.

Atranka į URM Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriaus viešojo administravimo specialisto pareigybę Įkelta2017.12.11

Skelbiama atranka į Komunikacijos ir kultūrinės diplomatijos departamento Informacijos stebėjimo ir žiniasklaidos skyriaus viešojo administravimo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

Skelbiama ypač skubi dviejų papildomų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Liberijoje (antras rinkimų turas) Įkelta2017.12.06

Europos Komisija papildomai siųs 16 trumpalaikių rinkimų stebėtojų stebėti Liberijos prezidento rinkimų antro turo.

Numatomas buvimas šalyje – nuo 2017-12-13 iki 2017-12-23 (galimai iki 2017-12-27).

Europos Komisija atsiprašo už tokį skubų skelbimą.

Skelbiama Europos Sąjungos departamento Bendrųjų reikalų ir institucinių klausimų skyriaus vyriausiojo specialisto, dirbančio pagal terminuotą darbo sutartį, atranka Įkelta2017.12.06

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija skelbia projekto „Lietuvos ES politikos veiksmingumo didinimas“ (toliau – projektas) vyriausiojo specialisto atranką. Su atrinktu kandidatu bus sudaryta terminuota projektinio darbo sutartis preliminariai nuo 2018 m. kovo mėn. iki 2019 m. birželio mėn. (su galimybe pratęsti 6 mėn.).

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Siera Leonėje Įkelta2017.12.04

Skelbiama trijų ilgalaikių ir keturių trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Siera Leonėje. Europos Komisija numato išsiųsti 28 ilgalaikius ir 40 trumpalaikių stebėtojų.

Atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Europos Sąjungos departamento COREPER II skyriuje Įkelta2017.12.04

Skelbiama atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Europos Sąjungos  departamento COREPER II skyriuje (A lygis, 13 kategorija).

Pareigybės paskirtis. Europos Sąjungos departamento COREPER II skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti sklandų pasirengimą Bendrųjų reikalų tarybos (toliau –BRT) posėdžiams ir koordinuoti, pasirengimą nuolatinių atstovų (COREPER II) susitikimams.

Europos Komisija kviečia teikti asmenines ir organizacijų kandidatūras į naujai steigiamą Aukšto lygio grupę, kuri patars Komisijai kovos su netikromis naujienomis ir dezinformacija internete klausimais Įkelta2017.11.29

Informuojame apie Europos Komisijos kvietimą teikti asmenines ir organizacijų kandidatūras į naujai steigiamą Aukšto lygio grupę (High Level Group), kuri patars Komisijai kovos su netikromis naujienomis ir dezinformacija internete klausimais. 

Planuojama, kad grupę sudarys 25-30 narių, ji savo veiklą pradėtų nuo 2018 m. sausio mėn.  Pagrindinis grupės uždavinys bus patarti Komisijai klausimais, susijusiais su netikrų naujienų sklaida tradicinėje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose bei būdus kovoti su šio fenomeno socialinėmis ir politinėmis pasekmėmis; veiklos rezultatas – ataskaita.

Asmenys, kurių kandidatūros gali būti teikiamos, turi užsiimti akademine arba nepriklausoma žurnalistine veikla; organizacijų kategorijoje gali dalyvauti spaudos, televizijos, pilietinės visuomenės ar kitos organizacijos, kurios specializuojasi kovos su netikromis naujienomis internete srityje bei interneto platformos, kurios gali teikti savo organizacijos atstovų kandidatūras.

Daugiau apie Aukšto lygio grupės vaidmenį ir atrankos kriterijus galite sužinoti čia. Paskutinė prašymų teikimo diena – gruodžio 11 d.

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Europos Sąjungos patariamojoje misijoje civilinio sektoriaus reformai Ukrainoje Įkelta2017.11.29

Skelbiama vieno eksperto atranka iš delegavimo rezervo į  nacionalinių ekspertų pareigybes Europos Sąjungos patariamojoje misijoje civilinio sektoriaus reformai Ukrainoje (toliau – EUAM Ukraine).

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata