Programėlė „Keliauk saugiai“ Programėlė „Keliauk saugiai“
  Konsulinė informacija keliaujantiems Konsulinė informacija keliaujantiems
  "Globalios Lietuvos" programa "Globalios Lietuvos" programa

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUMUNIJOJE IR BULGARIJOS RESPUBLIKAI

  Adresas: 79-81 Popa Savu Street, district 1, Bucharest 011432, ROMANIA

  plačiau »

  Tel. +40 213115997
  Faksas +40 213115919
  El. paštas
  • 1 (2).jpg RSS Bulgarijos lietuviai Sofijoje paminėjo kovo 11-ąją Įkelta2019.03.19

   Kovo 16 d. Sofijoje, Nacionaliniuose kultūros rūmuose įsikūrusiame klube „Studio 5“ vyko kasmetinė Bulgarijos lietuvių bendruomenės Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo šventė. Kelioms dešimtims susirinkusių lietuvių ir jų šeimų narių koncertavo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) bigbendas su vokalistu Jurgiu Brūzga. Kaip ir kasmet, renginyje dalyvavo ambasadorius Arvydas Pocius su žmona Namida bei Lietuvos garbės konsulas Bulgarijoje dr. Racho Ribarov su sutuoktine. Koncertas surengtas bendromis Lietuvos ambasados Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai bei garbės konsulo dr. R. Ribarov pastangomis.

   Lietuviai Bulgarijoje »
  • DSC00959.JPG Sofijoje surengtas šventinis koncertas Lietuvos ir Bulgarijos nacionalinių dienų proga Įkelta2019.03.18

   Kovo 15 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje, Centriniame kariuomenės klube, Lietuvos ambasada Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai, bendradarbiaudama su Bulgarijos gynybos ministerija,  surengė šventinį koncertą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Bulgarijos Išsilaisvinimo dienai (kovo 3 d.), šiemet minimiems Generolo Jono Žemaičio – Vytauto metams  bei Lietuvos ir Bulgarijos narystės NATO 15-osiosioms metinėms. Susirinkusiesiems koncertavo Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) bigbendas su vokalistu Jurgiu Brūzga.

   Lietuviai Bulgarijoje »
  • article.jpg Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui Įkelta2019.03.14

   Š. m. kovo 17 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimų pakartotiniam balsavimui, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose ir kandidatų sąrašų rinkimuose į Europos Parlamentą el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninę registraciją balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Parlamentą ir t. t.).

   Konsulinės naujienos »
  • balsavimui.png Svarbi informacija rinkėjams Įkelta2019.03.13

   Kovo 10 d. Lietuvos Respublikos Seimas priėmė nutarimą, kad gegužės 12 d. kartu su Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimais vyks privalomi referendumai dėl pilietybės išsaugojimo ir dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo nuo 141 iki 121. Gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir, jeigu prireiks, yra numatomas antrasis Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų turas.

   Konsulinės naujienos »
  • article.jpg Portalo ,,Rinkėjo puslapis" viešųjų elektroninių paslaugų naudotojų dėmesiui Įkelta2019.02.28

   Š. m. kovo 3 d., vykstant savivaldybių tarybų rinkimams, dėl saugumo priežasčių portale „Rinkėjo puslapis" nebus teikiamos viešosios elektroninės paslaugos išoriniams naudotojams, įskaitant pretendentų į kandidatus Respublikos Prezidento rinkimuose el. parėmimą, rinkėjų, gyvenančių užsienyje, elektroninė registracija balsuoti 2019 m. Respublikos Prezidento rinkimuose ir rinkimuose į Europos Parlamentą, pareiškinių dokumentų pateikimą rinkimams į Europos Palamentą ir t. t.).

   Konsulinės naujienos »
  • COS_8261.jpg 101-ųjų Valstybės atkūrimo metinių minėjimas Bukarešte Įkelta2019.02.19

   Vasario 18 d. Lietuvos ambasada Rumunijoje surengė Valstybės atkūrimo dienai skirtą šventinį priėmimą. Renginyje dalyvavo Bukarešte reziduojantys užsienio šalių diplomatai, Rumunijos užsienio reikalų ministerijos ir kitų institucijų atstovai, vietos lietuvių bendruomenė.

   Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
  • vasario 16-osios šventė.jpg Bulgarijos lietuviai susirinko paminėti Vasario 16-osios Įkelta2019.02.18

   Daugiau nei 30 Bulgarijos lietuvių bei jų šeimos narių Sofijoje susirinko pasveikinti vieni kitus su Valstybės atkūrimo diena. Šventės dalyviai vaišinosi arbata ir dalinosi gera nuotaika Sofijos centre įsikūrusioje arbatinėje.

   Lietuviai Bulgarijoje »
  Daugiau naujienų

  Naujienlaiškio prenumerata