Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gruodžio 20 d. vyks konsulinė misija Bukarešte

Sukurta 2019.10.29 / Atnaujinta 2019.11.22 12:21

Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Bukareštą.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinio dokumentų legalizavimo ir dokumentų tvirtinimo pažyma Apostille, Lietuvos Respublikos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaravimo, Lietuvos Respublikos pilietybės bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Konsulinės misijos laikas: gruodžio 20 d. nuo 9.00 val. iki 17.00 val.

Konsulinės misijos vieta: Lietuvos Respublikos ambasados Rumunijoje patalpos. Adresas: Str.  Popa Savu Nr. 79-81, Sector 1, Bukareštas, Rumunija. 

Konsulinės misijos metu bus priimami tik iš anksto užsiregistravę piliečiai individualiai paskirtu priėmimo laiku.

Registracija vyks elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu +43 1 7185467.

Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir konsulinę paslaugą, kurią pageidaujate gauti. Elektroninio laiško Subject eilutėje maloniai prašome nurodyti: MISIJA BUKAREŠTAS.

Naujienlaiškio prenumerata