Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo kovo 25 d. Rumunijoje įsigalioja tvarka, pagal kurią visi, išeinantys iš namų, turi su savimi turėti asmens dokumentą ir išėjimo tikslą patvirtinančią pasirašytą deklaraciją. Deklaracijos forma (deklaracija gali būti surašyta ir ranka, laikantis nurodytos formos). Deklaracijos forma rumunų kalba rasite čia. Deklaracijos forma anglų kalba rasite čia.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »

Šios rekomendacijos yra skirtos užsienyje esantiems draudimo bendrovių klientams, kurie dėl nuo jų nepriklausančių aplinkybių (koronaviruso pandemijos) negali užbaigti kelionės ir grįžti į Lietuvą planuotu laiku, todėl susiduria su poreikiu pratęsti baigiančias galioti kelionių draudimo sutartis.

Lietuviai Bulgarijoje » Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »
DEL GRYZIMO I LT 3.jpg

Užsienio reikalų ministerija informuoja dėl galimybės grįžti į Lietuvą karantino laikotarpiu.

Konsulinės naujienos »
svarbu.png
Informuojame, kad piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą registracija atstovybėse baigėsi 2020 m. kovo 17 d. 18:00 val. Lietuvos laiku.
Jei esate užsienio valstybėje ir Jums reikalinga konsulinė pagalba, kreipkitės į buvimo šalies atstovybę elektroniniu paštu. Elektroninio pašto adresą rasite čia
Konsulinės naujienos »
sauktukas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje praneša, kad konsulinė misija į Bukareštą š. m. gruodžio 20 d. nebus vykdoma, nesusirinkus norintiems gauti konsulines paslaugas.  

Lietuviai Bulgarijoje » Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »

Siekiant pagerinti konsulinių paslaugų prieinamumą Lietuvos Respublikos piliečiams, gyvenantiems Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikoje, Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje organizuoja konsulinę misiją į Bukareštą.

Lietuviai Bulgarijoje » Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »
2.png

Nuo rugsėjo 1 dienos, siekiant gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir efektyviau panaudoti valstybės biudžeto lėšas, keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka Lietuvos ambasadose Austrijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje.

Lietuvos piliečiams asmens dokumentų išdavimo paslaugos bus teikiamos Lietuvos ambasadoje Vienoje. Čia diegiama moderni biometrinė įranga, kuri užtikrins  didesnį asmens dokumentų saugumą, leis greičiau ir kokybiškiau surinkti biometrinius duomenis.

Lietuviai Bulgarijoje » Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata