Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kovo 11-osios šventė Bulgarijoje

Sukurta 2017.03.13 / Atnaujinta 2017.03.13 16:13
   Kovo 11-osios šventė Bulgarijoje
   Kovo 11-osios šventė Bulgarijoje
   Kovo 11-osios šventė Bulgarijoje
   Kovo 11-osios šventė Bulgarijoje

   Beveik septyniasdešimt lietuvių ir jų šeimos narių kovo 11-osios vakarą susirinko į restoraną Sofijoje, Bulgarijoje, paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinių.

   Į Lietuvos garbės konsulo Bulgarijoje dr. Racho Ribarov (Račo Ribarovo) organizuotą šventę susirinko ne tik lietuvių bendruomenės organizacijos Bulgarijoje nariai, bet ir kiti Bulgarijoje gyvenantys lietuviai, iš Bukarešto atvyko Lietuvos ambasadorius Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai Arvydas Pocius su žmona Namida.

   Lietuvos garbės konsulas dr. R. Ribarov bei ambasadorius A. Pocius pasveikino lietuvius su nacionaline švente, palinkėjо jiems sekmės, prasmingų darbų, puoselėti lietuvybę, garsinti Lietuvą, kad ja didžiuotųsi visos ateities kartos. Renginio metu buvo surengta viktorina apie Lietuvą, jos istoriją bei lietuvių kalbą, kurios nugalėtojа tapo žurnalistė Justina. Viktorinos pirmųjų vietų laimėtojai bei jauniausias žaidimo dalyvis Emilis apdovanoti Lietuvos ambasados Rumunijoje įsteigtais prizais: lietuviškomis knygomis, kino filmų DVD bei lietuviškos muzikos kompaktiniais diskais.

   Naujienlaiškio prenumerata