Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
fcb info 9.jpg

Pranešame, kad registracija balsavimui paštu antrame Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų ture tęsisi iki spalio 14 d. imtinai:

https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija

Lietuviai Bulgarijoje » Lietuviai Rumunijoje »
20200706_210404.jpg
Tautiška giesmė Bukarešte Įkelta2020.07.07

Bukarešto lietuviai tęsdami tradiciją ir šiemet rinkosi kartu giedoti himno 100 ąžuolų parke, kuris 2018 m. buvo pasodintas Lietuvos ir Rumunijos šimtmečiams atminti.

Lietuviai Rumunijoje »
www urm didelis 2.jpg

Informuojame, kad nuo liepos 1 d. pradeda veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija į 2020 m. spalio 11 d. Seimo rinkimus:

https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija

 

Lietuviai Bulgarijoje » Lietuviai Rumunijoje »

Nuo kovo 25 d. Rumunijoje įsigalioja tvarka, pagal kurią visi, išeinantys iš namų, turi su savimi turėti asmens dokumentą ir išėjimo tikslą patvirtinančią pasirašytą deklaraciją. Deklaracijos forma (deklaracija gali būti surašyta ir ranka, laikantis nurodytos formos). Deklaracijos formą rumunų kalba rasite čia. Deklaracijos formą anglų kalba rasite čia.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »

Šios rekomendacijos yra skirtos užsienyje esantiems draudimo bendrovių klientams, kurie dėl nuo jų nepriklausančių aplinkybių (koronaviruso pandemijos) negali užbaigti kelionės ir grįžti į Lietuvą planuotu laiku, todėl susiduria su poreikiu pratęsti baigiančias galioti kelionių draudimo sutartis.

Lietuviai Bulgarijoje » Konsulinės naujienos » Lietuviai Rumunijoje »
MiraFotoVideo-213.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje gruodžio 13 d. vakarą Rumunijos lietuvius bei jų artimuosius sukvietė į kasmetinę kalėdinę šventę.

Lietuviai Rumunijoje »
DSC01647.JPG

Gruodžio 6 d. Lietuva tradiciškai dalyvavo kasmetinėje Tarptautinės moterų asociacijos organizuojamoje kalėdinėje labdaros mugėje Bukarešte. Lietuvos Respublikos ambasados Rumunijoje bei lietuvių bendruomenės pastangomis paruoštame Lietuvos stende lankytojai galėjo įsigyti lietuviško maisto ir gėrimų, muilų su gintaru, naminių saldumynų, rankų darbo gaminių, paragauti naminių kibinų ir sudalyvauti loterijoje be pralaimėjimų.

Lietuviai Rumunijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata