Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUMUNIJOJE IR BULGARIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: 79-81 Popa Savu Street, district 1, Bucharest 011432, ROMANIA

plačiau »

Tel. +40 213115997
Faksas +40 213115919
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_0608.jpg

Vasario 16 d. ryte Bukarešto universitete vyko istorinis seminaras „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis: istorija, reikšmė, aidai“, organizuotas drauge su Rumunijos Šiaurės ir Baltijos šalių studijų asociacija bei sulaukęs istorijos studentų ir profesionalų, užsienio diplomatų ir lietuvių bendruomenės narių susidomėjimo.

Švietimas ir mokslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
atminimo lenta ant sienos 2.jpg

Minint Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Lietuvos Respublikos ambasados Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai iniciatyva Varnoje (Bulgarija), ant namo, kuriame kadaise gyveno Lietuvos valstybės veikėjas dr. J. Basanavičius, atidengta paminklinė atminimo lenta. Vasario 12 d. vykusioje ceremonijoje atminimo lentą oficialiai atidengė Lietuvos Respublikos ambasadorius Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai Arvydas Pocius kartu su Varnos miesto meru Ivanu Portnichu (Ivan Portnih).

Švietimas ir mokslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
100 years Univ București final.jpg

Vasario 16 d. 11 val. Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje kartu su Rumunijos Baltijos ir Šiaurės šalių studijų asociacija kviečia į seminarą tema "Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis: istorija, reikšmė, aidai".

Švietimas ir mokslas » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata