Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA RUMUNIJOJE IR BULGARIJOS RESPUBLIKAI

Adresas: 79-81 Popa Savu Street, district 1, Bucharest 011432, ROMANIA

plačiau »

Tel. +40 213115997
Faksas +40 213115919
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
20170622_113506.jpg

Birželio 22 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Pocius susitiko su Bukarešto miesto savivaldybės vicemere prof. dr. Tomnita Michaela Florescu (Tomnica Mihaela Floresku) ir Bukarešto miesto savivaldybės vyriausiuoju architektu Adrian Bold (Adrianu Boldu). Tai buvo pirmasis ambasadoriaus susitikimas su Bukarešto miesto savivaldybės atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Ambasada_Lituaniei_4.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadorius Rumunijoje ir Bulgarijos Respublikai Arvydas Pocius birželio 9-11 dienomis lankėsi Rumunijos Šiaurės Rytuose esančiuose Moldavijos ir Bukovinos regionuose, kur susitiko su Jasų (Iași) miesto meru Mihai Chirica (Michajumi Kirika), mero patarėju, Apolonijos universiteto dėstytoju Vasile Roman (Vasile Romanu) bei Vatra Dornei miesto meru Ilie Boncheş (Ilje Bonkešu), su kuriais aptarė Lietuvos ir šio Rumunijos regiono ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes. Ambasadorius taip pat lankėsi Jasuose esančioje “ARVI Agro”  trąšų gamykloje, priklausančioje lietuvių koncernui “ARVI”, kur su įmonės generaliniu direktoriumi Karoliu Banaičiu kalbėjosi apie jau 10 metų Rumunijoje veikiančios kompanijos plėtros planus.

Užsienio politika ir diplomatija »
C9IJTbcWAAAfH-K.jpg large.jpg

Balandžio 11 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Pocius susitiko su Rumunijos gynybos ministru Gabriel Leș (Gabrieliu Lešu). Tai buvo pirmasis ambasadoriaus ir gynybos ministro susitikimas nuo G. Leș paskyrimo į pareigas.

Užsienio politika ir diplomatija »
Meeting with Minister T.Melescanu 2017.02.13_1.jpg

Vasario 13 d. Lietuvos Respublikos ambasadorius Arvydas Pocius susitiko su Rumunijos užsienio reikalų ministru Teodor Meleșcanu (Teodoru Meleškanu). Tai buvo pirmasis ambasadoriaus susitikimas su T. Meleșcanu nuo jo paskyrimo ministru.

Užsienio politika ir diplomatija »
bucharest summit.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lapkričio 8 d. lankėsi Bukarešte, kur su devynių NATO priklausančių Vidurio Europos šalių užsienio reikalų ministrais aptarė saugumo padėtį regione bei NATO valstybių ir vyriausybių vadovų susitikimo Varšuvoje sprendimų įgyvendinimą.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
20161006_110835.jpg

Spalio 6 dieną Bukarešte įvyko Lietuvos ir Rumunijos diplomatinių santykių atkūrimo 25-mečio paminėjimui skirta konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje drauge su Rumunijos užsienio reikalų ministerija bei Rumunijos diplomatijos institutu. 

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata