Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka ambasadoje Rumunijoje

Sukurta 2019.07.15 / Atnaujinta 2019.07.15 13:05
  Keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka ambasadoje Rumunijoje

  Nuo rugsėjo 1 dienos, siekiant gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir efektyviau panaudoti valstybės biudžeto lėšas, keičiasi konsulinių paslaugų teikimo tvarka Lietuvos ambasadose Austrijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje.

  Lietuvos piliečiams asmens dokumentų išdavimo paslaugos bus teikiamos Lietuvos ambasadoje Vienoje. Čia diegiama moderni biometrinė įranga, kuri užtikrins  didesnį asmens dokumentų saugumą, leis greičiau ir kokybiškiau surinkti biometrinius duomenis.

  Lietuvos ambasadose Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje bei kitose šalyse, kurioms yra akredituotos aukščiau paminėtos Lietuvos diplomatinės atstovybės (Slovakija, Slovėnija, Bulgarija, Serbija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija ir Šiaurės Makedonija),  ir toliau bus teikiama konsulinė pagalba į nelaimę patekusiems Lietuvos piliečiams ir kai kurios kitos konsulinės paslaugos, nereikalaujančios biometrinės įrangos.

  Šiose valstybėse taip pat planuojama rengti reguliarias konsulines misijas, kurių metu būtų priimami prašymai išduoti ar pakeisti asmens dokumentus, suteikiamos kitos konsulinės paslaugos.

  Konsulinių paslaugų, kurios bus teikiamos ambasadoje Vienoje.

  Konsulinių paslaugų, kurios bus teikiamos ambasadose Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje, Vengrijoje.

  Naujienlaiškio prenumerata